Caffe&Bar

Hneď pri vstupe do hotela na prízemí sa nachádza nový, moderný a štýlovo zariadený Coffe&Bar. Vybavený je kvalitnou vzduchotechnikou, klimatizáciou a kvalitným Wi-Fi pripojením. Taktiež máte k dispozícii internetový kútik s počítačovou technikou. Okrem miešaných alkoholických a nealkoholických drinkov, pripravených od ozajstných profesionálov si určite radi pochutnáte na nezabudnuteľnej talianskej káve značky Piazza D’Oro, čo v preklade znamená "zlaté námestie".

Piazza D’Oro

Espresso Piazza D’Oro Vám ponúkame v dvoch druhoch: Intenso a Forza.

Talianske slovo INTENSO znamená " intenzívny/vášnivý ". Už sám názov napovedá, aká chuť sa za týmto názvom skrýva. Je to veľmi silná, chuťovo vyvážená káva so sladkastým, korenistým a mierne čokoládovým nádychom. Zmes pozostáva z premytej Arabiky a brazilskych káv s prídavkom vysoko kvalitnej Robusty.
Je ideálnym základom pre kávy typu Ristretto alebo Espresso, ale je to tiež výborná chuťová kombinácia do mliečnych a kávových variácií, ako sú napr. Cappuccino, Latte alebo Latte Macchiato.
Táto silná, veľmi vyvážená aróma, s mierne korenistou chuťou Vás určite dostane.

Druhou variantou Espressa Piazza D’Oro, ktorú Vám ponúkame, je Espresso Forza. Talianske slovo Forza v preklade znamená " mocný/silný ". Piazza D’Oro Forza je silná, plná káva s jemnu do tmava praženou príchuťou. Zmes pozostáva výhradne z odrody Arabika. Je to dokonalá zmes pre prípravu Espressa alebo Ristretta, a taktiež dobrý základ na prípravu Cappuccina, Macchiata alebo Caffé Latte.

Caffe&Bar De LUXE

V našej ponuke nájdete i množstvo dezertov ako sú napr: marlenka, tiramisu, almond dezert, tvarohový dezert, ale i do chrumkava upečené croissanty rôznych chutí, ktoré Vás očaria neskutočnou vôňou.

Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že splníme Vaše očakávania.

Otváriacia doba:

Pondelok - štvrtok 07:30 - 23:00
Piatok 07:30 - 02:00
Sobota 09:00 - 02:00
Nedeľa 12:00 - 23:00

 

Nápojový lístok

Nápojový lístok

Nápojový lístok

Rezervácia

dark-bottom