Ubytovanie / služby

Drevo a kov. Teplo a chlad. Deň a noc. Protiklady, ktoré spájame, aby sme vytvorili komfort, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Luxusne zariadené, priestranné izby vám ponúkajú priestor pre oddych a leňošenie.

Hotel De LUXE Vám okrem jednolôžkových a dvojlôžkových STANDARD izieb taktiež ponúka jednolôžkové a dvojlôžkové izby Comfort. Pre náročných klientov máme k  dispozícii aj luxusný Apartmán Deluxe s balkónom, rovnako ako Apartmán Comfort tiež s balkónom, ktorý vieme pripraviť i ako trojlôžko. Rodičia s malými deťmi môžu využiť možnosť zapožičania detskej postieľky. Všetky izby v prípade potreby vieme vybaviť i prístelkou. Hotel De LUXE Vám ponúka spolu 30 lôžok.
Hotel má bezbariérový prístup a klientom je k dispozícii domáca a zahraničná denná tlač.

Hotel De LUXE

Vybavenie izieb:

 • nadštandardná posteľ s príjemným prestieraním a antialergickými paplónmi
 • kúpeľňa so sprchovým kútom, uterákmi, županom a hygienickými potrebami
 • regulovateľná klimatizácia
 • LCD TV so satelitným príjmom
 • vysokorýchlostné internetové pripojenie DSL
 • pripojenie k internetu aj prostredníctvom bezdrôtového WI-FI pripojenia
 • telefónna linka s priamou voľbou
 • trezor
 • minibar
 • rádio-budík
 • sušič na vlasy
 • izby a apartmány Comfort sú vybavené aj vírivou vaňou a priestranným balkónom s výhľadom na historické centrum Nitry a divadlo Andreja Bagara

Parkovacie miesta pre klientov hotela sa nachádzajú priamo pred hotelom na Podzámskej ulici. Parkovanie je monitorované kamerovým systémom.

Business room

Hotel De LUXE Vám okrem ubytovania ponúka priestor pre zorganizovanie väčšieho  pracovného stretnutia, školenia, seminára alebo workshopu. Ponúkame Vám možnosť prenájmu klimatizovanej miestnosti s DSL aj bezdrôtovým wifi pripojením. Priestor môžete využiť aj na zorganizovanie stretávky, či rodinnej oslavy. Usporiadanie miestnosti vieme prispôsobiť danej akcii na mieru.

Okrem kompletného najmodernejšieho technického vybavenia Vás určite poteší aj panoramatický výhľad na strechy starých domov, za ktorými sa vynárajú dominanty Nitry.

Kapacita salónika: 35 osôb

Vybavenie: projektor s plátnom, whiteboard, LCD televízor, DVD prehrávač, ozvučenie, mikrofón, klimatizácia, vysokorýchlostné prípojky DSL internetu, wifi pripojenie.

Cena prenájmu na hodinu: 25 € / hodina

Business room

Internetová miestnosť

Zákazníci hotela možu využiť bezplatný vstup do internetovej miestnosti, ktorá je vybavená počítačovou technikou, vysokorýchlostným internetom a kvalitnou klimatizáciou. Ak nemáte so sebou svoj notebook, ponúkame Vám priestor, kde si môžete v kľude vybaviť emailovú poštu alebo len tak browsovať po internete.

Fitness & Spa v partnerskom hoteli Comfort

Hotel De LUXE patrí medzi najnovšie hotely v Nitre. Uvedomujeme si, že naši klienti majú radi aj aktívny oddych. Preto sme Vám rozhodli bezplatne poskytnúť klimatizované fitness centrum, ktoré sa nachádza na prvom podzemnom podlaží nášho partnerského hotela Comfort.  Fitness je najvhodnejší spôsob, ako sa udržiavať vo forme, znovunadobudnúť harmóniu, zdravé sebavedomie a spokojnosť. Svoje telo môžete u nás rozhýbať na rôznych strojoch, napr. stacionárny bicykel, bežecký pás, posilňovacie alebo cardio stroje. Ponuka uspokojí široké spektrum našich hostí - od začiatočníkov, až po každodenných športovcov.

Hneď vedľa fitness sa nachádza ďalší priestor pre relax - spa. Po namáhavom dni Vám určite padne vhod vírivý kúpeľ v našom jacuzzi, alebo posedenie v infračervenej, parnej, či suchej saune. Naši hostia majú návštevu spa  v cene ubytovania.

Fitness & Spa

Pranie a žehlenie bielizne

Našim hosťom ponúkame pranie a žehlenie bielizne v hoteli De LUXE

Doplnkové služby

V prípade potreby je pre hotelových hostí k dispozícií aj hotelový vozový park. Okrem osobného auta si môžu náročnejší hostia objednať odvoz v hotelovej limuzíne. Pre väčšie skupiny ľudí je pripravený hotelový mikrobus.

Rezervácia

dark-bottom